ZEN132V075A48LS
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ZEN132V075A48LS
  • 1
Mega Source # : MEGA-ZEN132V075A48LS
Manufacturer : Hamlin / Littelfuse
Packaging : Original-Reel®
Description : POLYZEN 13.2V PPTC/ZENER SMD
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 48V
Technology : Mixed Technology
Supplier Device Package : SMD
Series : PolyZen
Package / Case : 3-SMD, No Lead
Other Names : ZEN132V075A48LSDKR
Number of Circuits : 1
Mounting Type : Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) : 2A (4 Weeks)